białe wnętrze

Projektowanie pomieszczeń to branża. która świetnie się rozwija od paru lat. Pomimo, że zmienia się moda w zakresie barw a także dekoracji do domu, pewne detale wiecznie górują. Dowiedz się, w jaki sposób urządzić salon, aby czuć się w nim dobrze.

Farba czy tapeta?

Renowacja mieszkania często zaczynamy od odświeżenia koloru ścian jak również sufitu. Te miejsca prędko ulegają zanieczyszczeniom, a kolory gubią odcień. W chwili obecnej na topie są białe, jasne pomieszczenia. Pozwalają one na optyczne powiększenie mieszkania. Pragniesz dodać ciekawy, popularny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Mamy wspaniałe rozwiązanie! Sufit napinany DPS oferuje nam całkiem sporo możliwości. Możemy zdecydować się na motyw podświetlany czy na membranę w dowolnym odcieniu. Sukces tkwi właśnie w tego rodzaju rozwiązania. Dają one możliwość wdrożyć ekstranowoczesny styl do pokoju dziennego. Co więcej sufit podwieszany bądź też napinany daje sposobność na ujednolicenie wysokości pokoju. Perfekcyjnie sprawdza się też w wysokich lokalach. Wolisz jednak oryginalnie udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany napis albo motyw.

Czy warto inwestować w ozdoby?

Wybrałeś już wszystkie konieczne meble, ale brakuje Ci wyjątkowych elementów w pokoju? Skup się na akcesoriach. Możesz je wymieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz dużych wydatków. Warto dopierać dodatki do pór roku, imprez, świąt jak też innych okoliczności. Wyśmienicie sprawdzają się dekoracyjne i ładnie pachnące świeczki. Interesującym urozmaiceniem są również latarenki, doniczki, obrazy, stojak na wino, dekoracyjne, nietuzinkowe regały na książki, czy podkładki. Ważne jest to, aby stworzyć styl, jaki najbardziej odpowiada współlokatorom. Personalizowane dodatki, takie jak modny obraz, niepowtarzalny motyw na suficie napinanym lub retro akcent przyciągną atencję gości. Nie bój się próbować i wykreuj swój pokój marzeń!