opinie o pralkach

Samsung jest jednym z największych wytwórców urządzeń AGD oraz RTV na świecie. Wszędzie możemy zetknąć się z ich sprzętem, który nadzwyczaj często upraszcza nam zwykłe zajęcia. Tym razem Samsung postanowił pójść naprzeciw roztrzepanym. Dołożył do swoich pralek funkcję Addwash, która do dzisiaj nie była znana.

Pralki z nową funkcją

Pranie nie kojarzy się z najbardziej lubiną pracą. Początkowo wypada dokonać selekcji ze względu na materiał, potem odcienie. Niejednokrotnie także segregujemy brudy, na te które pierzemy w większej jak też niskiej temperaturze. Najczęściej nie pamiętamy o dodaniu paru ubrań leżących w innym pomieszczeniu. Dotychczas nie mieliśmy możliwości, żeby wstrzymać pranie i naprawić popełniony błąd. Samsung był świadom tego typu zdarzeń dlatego też zdecydował się im zaradzić. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dodawanie rzeczy poczas prania, jednak niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwala też na kontrolowanie całego procesu przy użyciu smartfona. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, mają też technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na nabór mocy w trakcie działania, odpowiednio go zmniejszając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Gdy będziesz musiał dołożyć dodatkowe ciuchy do prania, będziesz miał sposobność to zrobić od razu. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu jak też kasy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po uruchomieniu pralki, w sytuacji kiedy odnajdziesz zagubione ciuchy. W chwili obecnej wystarczy zaledwie je dołączyć do bębna pralki Samsung AddWash. Opinie na temat tego typu pralek są nadzwyczaj pochlebne. Nowoczesna funkcja pralek Samsung wysoce usprawnia przygotowywanie a także zrobienie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego typu rozwiązania. Zobacz film o pralce z funckją AddWash na https://www.youtube.com/watch?v=Q7E7K7DkUKQ