zabiegi kosmetyczne w krakowie

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga odpowiedniej regeneracji. Można o nią zadbać jedynie w domu czy też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym znajdziemy bardzo dużo gabinetów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie nieżywego naskórka. Salony kosmetyczne zapewniają duży wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich wypada wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego typu peelingi możemy, także podzielić ze względu na wnikliwość działania. Rozróżniamy tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak też głębokie. W celu wyboru właściwego zabiegu należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź kosmetyczką, by dopasowali peeling dopasowany do stanu i typy skory. Nie bez znaczenia, żeby zabiegi przeprowadzane były przez fachowców.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu TriLipo Maximus. Kraków to miasto, w jakim znajdziemy sporo salonów, które używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus podsycamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma duży wpływ na kondycję naszej skóry. Plusem Exilis jest fakt, że jest on bezbolesny a także stosunkowo krótki. Podobnie jak w przypadku większości zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.
Zabieg Trilipo Maximus znajdziesz między innymi w klinice VESUNA – http://vesuna.pl/trilipo-maximus-med-stymulacja-i-regeneracja-kolagenu-zageszczenie-skory/

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że oddziaływuje na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, i poprawia koloryt. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu cery. GeneO to zabieg niebolesny jak też odświeżający. Ilość a także częstość wykonywania zabiegów zależą od kondycji skóry, dobierane są podczas konsultacji. Na plus geneO przemawia także fakt, że skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest mnósto rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 4:1 to tylko niektóre z nich. Wybór powinien zależeć od tego, jaki efekt chcielibyśmy otrzymać. Zabieg jest całkiem prosty i polega na doklejeniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do 8 tygodni. Sztuczne rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do nawet 500 zł.