sufit napinany w salonie

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć wiele problemów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Mimo, że dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być mały, posiadamy co niemiara możliwości. Coraz większą sławę zyskują sufity napinane, które zapewniają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te doskonale sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w domu, jak i knajpach oraz biurach. Nadają wnętrzu wyjątkowej elegancji. Sufity lustrzane możemy zaaranżować w rozmaitych barwach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są przystępne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie wnętrz, w których zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie ziszcza Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii nudny szary sufit można przekształcić w wyjątkową ozdobę pomieszczenia, jaka jednocześnie może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest sporym usprawnieniem. Sposobność zmiany koloru światła ,a także regulacji jego nasilenia sprawi, iż uzyskasz w wnętrzu niezwykły klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, jednak jest również fantastycznym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego jak również klubu.

Sufit akustyczny

Drażni Cię zbytni zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć wnętrze. Ten model sufitu umożliwia, też pozbyć się efektu echa, który niejednokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o dużym metrażu. Sufit ten może być także świetnym elementem dekoracyjnym.