modna koszulka w kwiaty

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawłądną wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, jednak bez wątpienia zawładnie weselami a także salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie kochają przyciągać uwagę jak też chcą zachować niesztampowy styl. Będziemy mogli znaleźć całe brokatowe ciuchy – spódnice, kombinezony i inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też dodatki, jakie można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się wyróżniać i lubią eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi wracać. Tym razem wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do siłowi. Na ulicach natkniemy się na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do dresów? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w jakich ćwiczymy bądź siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach oraz motocyklowych. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne jak również lakierowane kreacje w barwach mocnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plastik

Ubrania z plastiku? Prześwitujące sukienki z plastiku, marynarki i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Najmodniejszym motywem w 2018 będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się trochę odmiennie niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne odcienie zastąpią pastele, które królują od kilku lat.

11. Motywy kwiatowe

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie tylko koszuli, ale również sukienki i marynarki.