niebieskie buty na obcasie

Wybór najlepszych butów niejednokrotnie generuje sporo kłopotów, gdyż wymaga rozpatrzenia sporu kwestii. Oprócz sprawy wizualnej powinna się też liczyć wygoda. Oto szczypta porad, którymi warto się kierować przy kupnie odpowiedniego obuwia.

1. Określ aktywność, którą planujesz wykonywać w trakcie noszenia butów.

Wybierasz się na spacer, pobiegać, do pracy, a może na elegancką imprezę? Każde z tych miejsc wymaga innego typu butów. Na piesze spacery, przede wszystkim te po górach sprawdzą się doskonale buty trekkingowe z solidnym podparciem dla kostek. Buty na stylową imprezę, na jaką planujesz się wybrać w sukni – idealnym wyborem będą buty na obcasie, które dodadzą elegancji całej stylizacji. Wysokość szpilki wybierz, tak aby było Ci wygodnie. Jeżeli nie lubisz zbyt wysokich szpilek i okazjonalnie je zakładasz, nie zmuszaj się do założenia 12 cm butów. Obuwie sportowe – w tym miejscu mamy ogromne pole wyboru. W centrach handlowych dostępne są buty do tenisa, do biegania, do piłki nożnej oraz wielu innych rodzajów sportu. Jeżeli posiadasz jedną aktywność, której poświęcasz sporo czasu kup buty najlepsze dla dyscypliny. Jeżeli uprawiasz różne sporty kup buty uniwersalne.

2. Materiał nie jest bez znaczenia

Kupując buty nie bez znaczenia jest materiał, z jakiego są uszyte. Idealnie sprawdzają się buty ze skóry naturalnej. Buty ze sztucznej skóry mogą być mało wygodne a także może być kłopot z ich dopasowaniem do stopy.

3. Dopasuj rozmiar do stopy!

Masz rozmiar 36? Nie wszystkie buty w tym rozmiarze będą właściwe dla Ciebie. Roziary niektórych marek są różne, dlatego też dobrze jest przymierzyć obuwie, które chcemy kupić i zrobić w nich kilka kroków.