depilacja laserowa kraków

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje depilacja laserowa. Usługa ta może być prowadzona w terminie zimowo-jesiennym, dlatego teraz chcemy poruszyć ten problem ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z opisywanych zabiegów równie chętnie korzystają kobiety oraz panowie. Wiek lub płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego miejsca. Obszerne fragmenty ciała można podzielić na partie. Często pacjenci preferują wyłącznie depilację łydek albo ud. Parametry sprzętu wybierane przez profesjonalistę są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosów. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę oraz zwracający uwagę na swój wygląd.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt Wskazany sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności ceniony na całym świecie.