profesjonalny sprzęt odkurzający

Zachowanie porządku niejednokrotnie sprawia problemy. Sprawa jest bardziej czasochłonna, jeżeli posiadamy kota. Konfrontacja z sierścią jest niezwykle delikatna i długotrwała. Czy mamy środek na pozbycie się sierści z kanapy, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam pewne odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

Wbrew pozorom wybór właściwego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego sprzętu. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto jednakże pamiętać, by w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który charakteryzuje się potężnym silnikiem oraz szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele (matrixmedia.pl/miele/odkurzacze.html) polecamy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Kolejnym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z czyszczeniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych trudnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.