gubimy zbędne kilogramy

Sporo osób nie jest dumnych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną z powszechnie wspominanych wad jest figura. Szukasz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Jeśli myślimy o formowaniu linii, częstokroć stawiamy na dietę oraz ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie możemy ukształtować konkretnej partii ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej lub leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to system bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jest atrakcyjną możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a ponadto powoduje na poprawę stanu skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się długotrwałymi skutkami.