Zniszczone włosy to Twój kłopot?

Regularne farbowanie, poranne suszenie jak również upinanie włosów spowodowało, że zrobiły się cienkie a także pozbawione blasku? Poznaj parę metod na to, jak skutecznie je zregenerować. Dzięki informacjom przez nas dodanym Twoje włosy ponownie mogą być piękne i błyszczące.

Wizyta u lekarza:

Pierwsza propozycja to wizyta u doktora, który powinien zlecić badania, żeby skontrolować czy nie brakuje nam witamin a także minerałów, które odpowiadają za poprawny wzrost włosa oraz jego właściwą strukturę. Po analizie wyników jak i przyjrzeniu się naszym włosom jak i skórze głowy lekarz powinien przepisać stosowną według niego kurację. Zazwyczaj kuracja składa się z suplementu diety a także odpowiednich preparatów do pielęgnacji, czyli w szczególności szamponu bez parabenów jak i odżywki.

Odbudowa zniszczonych włosów w domu:

Również w domu posiadasz możliwość na własną rękę spróbować zregenerować swoje włosy. W aptekach dostępnych jest mnóstwo suplementów, jakie mają dobry skład. Najbardziej popularne są te, które posiadają bardzo dużą porcję skrzypu jak również biotyny. Należy mimo wszystko pamiętać, iż tabletki, jakie pomogły Twojej znajomej nie muszą pomóc również Tobie. Właściwa terapia może się wiązać z przetestowaniem różnych suplementów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów trzeba o nie także zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom jak również odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te z apteki. Warto także rozważyć wcierki do włosów. Sporą popularnością cieszy się wcierak z kozieradki, która na nieszczęście nie ma aromatycznego zapachu, mimo to może dać pozytywne efekty.